Ara
+90212 659 0095
Haber & Duyuru
Sitemiz Yayına Girdi!

Siz Değerli Müşterilerimize Daha İyi Hizmet Verebilmek İçin Sitemizi Yeniledik. Artık Ürünlerimize Daha Çabuk Erişebilir, Kategoriler İçerisinde Aradığınız Ürünü Çabucak Bulabilrsiniz. EMail Adresinizi kaydedip Yeniliklerden Haberdar Olabilrsiniz. Sosyal Medyadan Bizi Takip Edebilrsiniz.

Yenilikçi ve Sürdürlebilir Büyüme

Alkan Plastik 2012 modelleriyle kullanıcılarına pratik, kullanışlı, ergonomik çözümler sunmaya devam ediyor.  Her geçen gün ürün yelpazesini genişletmeye devam eden Alkan Plastik, sürdürülebilir büyümeyi amaçlarken çevreyi koruma ve sosyal sorumluluk ilkelerine önem göstermektedir.

Ürünleri içerisine  yeni kattığı Plastik Rahle ve Plastik Tabure ile yaşamı kolaylaştırmayı hedefleyen Alkan Plastik, piyasada ekonomik ve uzun dönemli kalmayı amaçlamaktadır.

Plastik Rahle ile hafif ve ekonomik ürünler sunmayı hedefleyen Alkan Plastik, Plastik Tabure ile de pratik ve ergonomik olma yolunda büyük adımlar atmıştır.

Copyright © 2012 Alkan Plastik Mamülleri Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. Adres: İstoç Toptancılar Çarşısı 5. Ada No:130 -132 Mahmutbey - İSTANBUL / TÜRKİYE
Tüm hakları saklıdır.